Fly High

Egzaminy Cambridge

Szkoła FLY HIGH cały czas rozwija się, aby zapewnić swoim kursantom najlepszą opiekę edukacyjną w zakresie języka angielskiego. Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications. Oznacza to, że rzetelnie przygotowujemy do egzaminów Cambridge. Zostaliśmy także partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277, które wspiera nas swoim długoletnim doświadczeniem i czuwa nad jakością naszych działań.
Nadszedł czas, aby wejść na kolejny poziom i pozwolić dzieciom zmierzyć się z egzaminami językowymi Cambridge English Qualifications for Young Learners (YL): PRE-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Prawdziwy, zewnętrzny egzamin dla dziecka to NIEOCENIONY POZYTYW nie tylko w sferze nauki języka obcego, ale także ROZWOJU OSOBISTEGO.

Egzamin:

Egzaminy sprawdzane są w Cambridge Assessment English w Wielkiej Brytanii. To ta sama instytucja, która tworzy egzaminy B2 First (FCE) i C1 Advanced (CAE), czyli najbardziej rozpoznawalne egzaminy na świecie.
Certyfikaty egzaminów Cambridge English są uznawane przez 25 000 uniwersytetów, pracodawców i rządów na całym świecie.

Egzaminacyjna ścieżka nauczania Cambridge to NAJSKUTECZNIEJSZA ŚCIEŻKA EDUKACYJNA dla dzieci i młodzieży.

ścieżka edukacyjna Egzaminy Cambridge